W.I.T.C.H. miestas

Nuo šiol, čia galite gyventi Jūs.
 
rodiklisPortaleGalleryIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti
W.I.T.C.H. miestas

W.I.T.C.H. miestas - Registracijos sąlygos


Šių diskusijų administratoriai ir moderatoriai visais būdais stengiasi pašalinti netinkamas žinutes, tačiau neįmanoma pašalinti ir peržiūrėti visų žinučių, todėl jūs turite suprasti, kad visos žinutės šiose diskusijose yra jų autorių, o ne administratorių ar moderatorių nuomonė ir pažiūros (išskyrus šių žmonių žinutes). Taigi administratoriai ir/arba moderatoriai negali būti atsakingi už jų turinį.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai pranešta jūsų Interneto tiekėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad administratoriai ir/arba moderatoriai turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti betkurią temą/žinutę, jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus suteikta jokioms trečioms šalims, tačiau administratoriai ir/arba moderatoriai negali užtikrinti visiško informacijos saugumo.

Ši diskusijų lenta naudoja sausainėlius (cookies). Juose nesaugoma jokia jūsų įvesta informacija. Sausainėliai naudojami tik kaip pagalbinė dizaino ir struktūros priemonė suteikdama jums patogumo. Jūsų el. pašto adresas naudojamas tik patvirtinti jūsų registracijos detales (taip pat atsiųsti jums naują slaptažodį, jeigu kartais užmiršote seną).
Sveiki.Registruodamiesi Jūs sutinkate su šiomis taisyklėmis:
1.Reklama
a)Nereklamuoti kitų forumų,svetainių.
b)Nedaryti slaptos reklamos savo forumų,svetainių
c)Reklamuoti gali tik Administratoriai
2.Cenzūra
a)Nevartoti necenzūrinių žodžių
b)Keiksmažodžiai...
...padeda tau gauti minusą.
...padeda susidaryti apie tave blogą nuomonę kitiems
3.Moderatoriai
a) Moderatoriai turi atlikti savo pareigas
b)Moderatoriai negali moderatorių pareigomis naudotis sau
c)Moderatoriai turi parodyti savo aktyvumą ir lankytis bent kartą į savaitę.Jei nesilankys gaus "Moderatoriaus" minusą (raudonas)
4.Žinutės.
a)Žinutėje turi būti mažiausiai 3 - 2 žodžiai.
b)Žinutės panašios į šią : " :) :D " bus trinamos.
c)Negalima rašyti kelių žinučių iš eilės
d)Rašyti į tam tikrus forumus,pvz.jei norite rašyti dainų žodžius,nerašykite i Prisistatymus ir pan.
5.Registruodamiesi jus......sutinkate su taisyklėmis